Follow @Sineness

Admission (Başvuru Kabul)

Admission (Başvuru Kabul)

Admission

Princeton Üniversitesi’nde başvuru bölümünde 16 yıldır çalışan Portia Nathan nihayet beklediği terfiyi alıp yönetici olma yolundadır. Bu yıl ki öğrenci seçimleri onun açısından özellikle önemlidir. Okul okul gezmeye başladığında John Pressman adlı bir okul yöneticisinden gelen bir rica üzerine yeni açılan bir liseye öğrencilerle görüşmeye ve tanıtıma gider. Fakat burada çocuklar her yerde karşısına çıkanlardan oldukça farklıdır. John özellikle Jeremiah adında bir son sınıf öğrencisiyle tanışmasını ister, zira Jeremiah’ın Portia’nın yıllar önce evlatlık olarak verdiği oğlu olduğuna inanmaktadır. Portia bir anda geçmişten gelen anılarıyla, iş sorumluluğu arasında bocalamaya düşer.

Komedi türündeki filmin başrollerini Tina Fey ve Paul Rudd paylaşırken, yönetmenliğini Paul Weitz yapıyor. Filmin senaryosunu ise Jean Hanff Korelitz‘in romanından Karen Croner tarafından uyarlandı.

Admission Admission Admission Admission

Vizyon Tarihi : 14 Haziran 2013
Yapımı : 2013 – Amerika
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Süre : 107 Dak.
Yönetmen : Paul Weitz
Oyuncular : Tina Fey, Paul Rudd, Michael Sheen, Sonya Walger, Christopher Evan Welch, …
Senaryo : Karen Croner, Jean Hanff Korelitz
Yapımcı : Paul Weitz, Dan Balgoyen

Comments

comments

Kendi sitenden bir yanıt, yada trackback bırakabilirsiniz.- You can leave a response, or trackback from your own site. -

Yorum Bırakın ;)