Follow @Sineness

Man Of Steel

Man Of Steel

Man Of Steel

Detective Comics‘in (DC Comics) en popüler süper kahramanı olan Superman’in geçmişine dönerek kahramana farklı bir bakış açısı getiren son filmin, yönetmenliğini Zack Snyder yapıyor. Filmin senaryosunu ise David S. Goyer’e yazmış. Filmde Clark Kent’i Henry Cavill, kötü adamı General Zod’u Michael Shannon canlandırırken kadrodaki diğer isimler arasında Lois Lane rolünde Amy Adams, Martha Kent rolünde Diane Lane, Jonathan Kent rolünde Kevin Costner ve Jor-El rolünde de Russell Crowe yer alıyor.

Yeni Superman filminde Clark Kent, nasıl kullanacağını hiç bilmediği birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza yapar ve içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine izin vermek istemeyen Clark Kent, güçlerini kullanarak hepsini kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça “farklı” bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır.

Man Of Steel Man Of Steel Man Of Steel Man Of Steel

Vizyon Tarihi : 14 Haziran 2013
Yapımı : 2013 – Kanada, Amerika
Tür : Aksiyon, Fantastik, Macera
Süre : 148 Dak.
Yönetmen : Zack Snyder
Oyuncular : Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Kevin Costner, Russell Crowe, Kevin Costner, …
Senaryo : Christopher Nolan, Jonathan Nolan, David S. Goyer, Jerry Siegel, Joe Shuster
Yapımcı : Christopher Nolan, Emma Thomas

Comments

comments

Kendi sitenden bir yanıt, yada trackback bırakabilirsiniz.- You can leave a response, or trackback from your own site. -

Yorum Bırakın ;)