Follow @Sineness

Now You See Me (Sihirbazlar Çetesi)

Now You See Me (Sihirbazlar Çetesi)

Now You See Me

Gösteri yaptıkları sırada banka soyan dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatıyor.

Film, Atlas isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan “Four Horsemen” ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek ve izleyicilerini soymak için de kullanıyorlar. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki hesabından milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar. Onları durdurmaya kararlı olan özel FBI ajanı Dylan bu çetenin peşine düşer.
“The Transporter”, “The Incredible Hulk” ve “Clash of the Titans” gibi filmleriyle tanıdığımız Louis Leterrier tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosu Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Michael Caine ve Morgan Freeman gibi başarılı oyunculardan oluşuyor.

Now You See Me Now You See Me Now You See Me Now You See Me

Vizyon Tarihi : 31 Mayıs 2013
Yapımı : 2013 – Amerika
Tür : Gerilim
Süre : 115 Dak.
Yönetmen : Louis Leterrier
Oyuncular : Morgan Freeman, Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Michael Caine, …
Senaryo : Ed Solomon, Josh Appelbaum
Yapımcı : Roberto Orci, Alex Kurtzman

Comments

comments

Kendi sitenden bir yanıt, yada trackback bırakabilirsiniz.- You can leave a response, or trackback from your own site. -

Yorum Bırakın ;)