Follow @Sineness

Snitch (Muhbir)

Snitch (Muhbir)

Snitch

İşadamı John Matthews‘ın (Dwayne Johnson – Scorpion King) 18 yaşındaki üniversite öğrencisi genç oğlu, yanlış bir suçlamayla uyuşturucu satıcılığından 20 yıl hapis cezası alınca, düzenli ve sakin bir aile hayatı süren babasının yapacak tek bir şeyi alır. Polisle iş birliği yaparak kılık değiştirecek ve uyuşturucu çetesinin en tepesindeki adama ulaşmaya çalışacaktır. Kendi hayatını da riske attığı için eşiyle arası bozulacak olsa da, oğlunu hapiste çürütmeye hiç niyeti yoktur. Fakat kendilerine karşı polisle işbirliği yaptığı örgüt, azımsanmayacak kadar tehlikeli adamlardandır. John oğlunu kurtarmanın yanı sıra hayatta kalma mücadelesi de verecektir.
Filmin yönetmenliğini Ric Roman Waugh üstlenirken senaryoyu da Waugh ile birlikte Justin Haythe’nin üstlenmiştir. Aksiyon türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson, Susan Sarandon, Jon Bernthal gibi isimler yer alıyor.

 Snitch-01 Snitch-02 Snitch-03 Snitch-04

Vizyon Tarihi : 14 Haziran 2013
Yapımı : 2013 – Amerika
Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim
Süre : 112 Dak.
Yönetmen : Ric Roman Waugh
Oyuncular : Dwayne Johnson, Susan Sarandon, Barry Pepper, Melina Kanakaredes, Benjamin Bratt, Jon Bernthal, …
Senaryo : Justin Haythe, Ric Roman Waugh
Yapımcı : Dwayne Johnson, Toby Emmerich

Comments

comments

Kendi sitenden bir yanıt, yada trackback bırakabilirsiniz.- You can leave a response, or trackback from your own site. -

Yorum Bırakın ;)