Follow @Sineness

The Place Beyond The Pines (Babadan Oğula)

The Place Beyond The Pines (Babadan Oğula)

The Place Beyond The Pines

Luke (Ryan Gosling), yetenekli bir motosiklet sürücüsüdür. Dublörlük yaptığı karnaval kumpanyası ile şehirleri gezmektedir. New York’un kuzeyindeki Schenectady bölgesine geldiğinde eski sevgilisi Romina (Eva Mendes) ile yeniden karşılaşır; ve kendi yokluğundan Romina’nın onun oğlu olan Jason’ı dünyaya getirdiğini öğrenir. İlk iş olarak da Robin’in yanında araba tamircisi olarak çalışmaya başlar. Robin kısa sürede Luke’un yeteneklerini keşfeder ve yapılacak bir dizi banka soygunu için kendisine ortak olmasını ister.
Bu teklif Luke’u hırslı ama çaylak polis memuru Avery Cross (Bradley Cooper) ile karşı karşıya getirecektir. Polis departmanının şefi olan Deluca ile mücadele eden Avery’de, ailesi ve işi arasındaki hassas dengeleri korumaya çalışmaktadır.
Başrollerde Ryan Gosling, Bradley Cooper ve Eva Mendes’i seyredeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Derek Cianfrance üstleniyor.

The Place Beyond The Pines The Place Beyond The Pines The Place Beyond The Pines The Place Beyond The Pines

Vizyon Tarihi : 07 Haziran 2013
Yapımı : 2012 – Amerika
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Süre : 140 Dak.
Yönetmen : Derek Cianfrance
Oyuncular : Ryan Gosling, Eva Mendes, Bradley Cooper, Rose Byrne, Ray Liotta, …
Senaryo : Derek Cianfrance, Ben Coccio, Darius Marder
Yapımcı : Ryan Gosling, Sidney Kimmel

Comments

comments

Kendi sitenden bir yanıt, yada trackback bırakabilirsiniz.- You can leave a response, or trackback from your own site. -

Yorum Bırakın ;)